TechToy Smart Bulb RGB 11W E27

Cena
349 Kč Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100270

Centrální sklad
ks

Chytrá žárovka skvěle pasuje do každé chytré domácnosti. Ať už budete potřebovat rozzářená jasná a bílá světla na práci nebo tlumená teplá světla při večerním sledování televize, chytré žárovky se vám přizpůsobí vždy. Více

ikona

Kombinace RGB barev

Teplota barev se pohybuje od 2 700 K – 6 500 K RGB. To znamená, že vám chytrá žárovka nabídne širokou paletu barev, ze kterých si můžete libovolně vybírat.

Nadstandartní výkon

Elektrický příkon chytré žárovky je 11 W a pyšnit se může svítivostí 1050 lumenů. S takovými parametry si touto chytrou žárovkou skvěle posvítíte na každý kout vaší domácnosti.

ikona aplikace

Aplikace Tesla Smart

Aplikaci Tesla Smart si stáhnete do svého iOS nebo Android chytrého zařízení. Zde pak můžete velmi jednoduše nastavovat celou škálu parametrů: intenzitu záření, barvu světla či různé režimy pro navození potřebné atmosféry.

Nastavujte si svoje scénáře

S chytrými žárovkami už nebudete nikdy muset při příchodu domů lovit vypínač. Můžete si je totiž propojit se senzorem pohybu a ve chvíli, kdy vejdete do domu se váš chytrý domov rozzáří bez toho, abyste museli hnout rukou. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání nebo z aplikace v mobilu.


Světlo pro každou příležitost

Teplota barev se pohybuje od 2 700 K – 6 500 K RGB. Žárovka tak nabídne širokou paletu barev, ze kterých si můžete vybírat podle chuti a aktuální potřeby. Žárovka je navíc stmívatelná a umožňuje nastavit i teplotu bílé barvy. S takovýmito možnostmi najdete to správné světlo opravdu pro každou příležitost!

Budiž světlo!

Ovládání hlasem vám umožňuje stát se opravdovým vládcem vaší domácnosti. Hlasové povely můžete zadávat díky inteligentním osobním asistentům Google Home a Amazon Alexa.

Jednoduchost v každém ohledu

Práce s chytrou žárovkou je velmi snadná. Typ závitu žárovky je E27, jedná se o nejrozšířenější typ závitu, takže instalace by pro vás neměla být složitá. V aplikací ji můžete velmi snadno ovládat, což znamená nejen větší komfort, ale i možnou úsporu energie. A to například v případě, že při odchodu ve spěchu zapomenete zhasnout. V aplikaci pak velmi snadno zjistíte, že se u vás doma zbytečně svítí a světla na dálku zhasnete.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-LIG-A70

Napájení

200–240 V AC 50/60Hz

Příkon

11W

Provozní teplota

-10-40°C

Teplota světla

2 700 – 6 500 K

Příkon v pohotovostním režimu

<0,5 W

Světelný tok

1050 lm

Patice

E27

Rozměry

70 x 136 mm

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n | Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA

Parametry
Teplota chromatičnosti 3000K - 6500K
Světelný tok 1050
Patice E27