TechToy Smart Bulb RGB 4,5W E14

Cena
299 Kč Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100271

Centrální sklad
ks

Chytrá žárovka skvěle pasuje do každé chytré domácnosti. Ať už budete potřebovat rozzářená jasná a bílá světla na práci nebo tlumená teplá světla při večerním sledování televize, chytré žárovky se vám přizpůsobí vždy. Více

Jednoduchost a pohodlí

Pro ovládání světel teď už nebudete muset ani vstát z gauče. A pokud zapomenete při odchodu zhasnout světla v domě, v aplikaci to napravíte odkudkoli. Chytré žárovky TechToy Smart Bulb RGB 4,5W E14 jsou také energeticky úsporné, takže se nemusíte bát účtu za elektřinu.

Snadné ovládání

To, že se jedná o chytrou žárovku neznamená, že byste se měli bát složitého nastavení a ovládání. Spojení žárovky s ostatními přístroji umožňuje Wi-Fi a Bluetooth. Žárovku velmi snadno propojíte s aplikací ve Vašem telefonu či tabletu. Odtud ji poté můžete i jednoduše ovládat. Aplikace vám navíc umožní ovládat světla odkudkoli, pokud máte přístup k Wi-Fi nebo mobilním datům. Propojit ji lze také s ostatními produkty v chytré domácnosti. Například po propojení se senzory se světla můžou automaticky vypnout při vašem odchodu, a naopak zapnout při příchodu.

Osvětlení pro každý okamžik

Osvětlení je pro domácnost velmi důležitým aspektem a ovlivňuje to, jak se doma cítíme. K chytré domácnosti bezesporu patří i chytré žárovky. Ty se dokážou přizpůsobit našim potřebám a požadavkům. My se pak díky nim můžeme v každé místnosti cítit co nejlépe.

Nastavení teploty je na vás

Chytrá žárovka TechToy Smart Bulb RGB 4.5W E14 nabízí rozpětí teploty barev od 2 700 K – 6 500 K RGB + CCT, což znamená, že budete mít opravdu z čeho vybírat. Žárovka s typem závitu E14 má také možnost stmívání a umožňuje nastavení teploty bílé barvy.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-LIG-E14

Napájení

200–240 V AC 50/60Hz

Příkon

4,5W

Provozní teplota

-10-40°C

Teplota světla

2 700 – 6 500 K

Příkon v pohotovostním režimu

<0,5 W

Světelný tok

350 lm

Patice

E14

Rozměry

37 x 106 mm

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n | Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA

Parametry
Teplota chromatičnosti 3000K - 6500K
Světelný tok 350
Patice E14