TechToy Smart Bulb RGB 4,5W GU10

Cena
299 Kč Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100272

Centrální sklad
ks

Chytrá žárovka skvěle pasuje do každé chytré domácnosti. Ať už budete potřebovat rozzářená jasná a bílá světla na práci nebo tlumená teplá světla při večerním sledování televize, chytré žárovky se vám přizpůsobí vždy. Více

ikona

RGB rozpětí

Chytrá žárovka nabízí celou škálu teploty barev. Její rozpětí je od 2 700 K – 6 500 K RGB. Navíc je také stmívatelná a umožňuje nastavit teplotu bílé barvy.

Energeticky úsporná žárovka

Chytrá žárovka má elektrický příkon 4,5 W a svítivost 350 lumenů. Jedná se tedy o elektricky úspornou žárovku.

ikona aplikace

Jednoduchá aplikace

Světla propojíte s chytrou aplikací za pomoci Wi-Fi. Aplikaci Tesla Smart si jednoduše stáhnete do vašeho Android nebo iOS zařízení. Práce s chytrou aplikací je velmi přehledná a snadná.

Snadné připojení

Chytrou žárovku připojíte díky Wi-Fi a Bluetooth. Toto připojení je velmi snadné, rychlé a stabilní. Nastavení ani následné fungování vám tedy nezabere dlouhou dobu a nebude dělat žádné obtíže.

Vytvářejte vlastní scénáře

Žárovky můžete propojit s dalšími produkty chytré domácnosti. Pokud propojíte chytré žárovky například se senzorem pohybu, už nikdy nebudete muset naslepo hledat vypínač. Ve chvíli, kdy vejdete do domu se váš chytrý domov rozzáří bez toho, abyste museli udělat cokoli dalšího. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání nebo aplikace.

Stmívání i teplota je na vás

Chytrá žárovka nabízí velké rozpětí teploty barev. Její rozpětí je od 2 700 K – 6 500 K RGB + CCT. Navíc je také stmívatelná a umožňuje nastavit i teplotu bílé barvy. S nastavením rozličných atmosfér místnosti si tedy můžete pořádně vyhrát. A můžete si být jisti, že vždy najdete takovou, kterou právě potřebujete.

Rozjasněte svoji domácnost

Pro každou spokojenou domácnost je důležité kvalitní osvětlení. S chytrou žárovkou se závitem GU10 dopřejete vaší domácnosti nejen kvalitní, ale navíc i chytré osvětlení. Nastavení chytré žárovky je snadné a ovládání zvládne i ten, kdo nemá s moderními technologiemi mnoho zkušeností. Chytří asistenti Google Home a Amazon Alexa, kteří také dokáží žárovku ovládat vám navíc práci s ní ještě více zjednoduší. Díky nim budete moct zadávat i hlasové povely.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-LIG-GU10

Napájení

200–240 V AC 50/60Hz

Příkon

4,5W

Provozní teplota

-10-40°C

Teplota světla

2 700 – 6 500 K

Příkon v pohotovostním režimu

<0,5 W

Světelný tok

350 lm

Patice

GU10

Rozměry

50 x 56 mm

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n | Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA

Parametry
Teplota chromatičnosti 3000K - 6500K
Světelný tok 350
Patice GU10