TechToy Smart Strip Extension RGB 3m

Cena
399 Kč Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100274

Centrální sklad
ks

Ještě delší chytrá světelná páska. Prodlužte svůj TechToy Smart Strip až o 3 metry. Interiér vašeho domova získá s podsvícením LED páskou zcela jedinečnou atmosféru a styl. Více

Libovolné barevné kombinace

Teplota barev se pohybuje v rozmezí kolem 3 000 K a barvu osvětlení můžete jednoduše měnit. Vybírat můžete z celé barevné škály RGB.

Nadstandardní kvalita a odolnost

LED páska Tesla Smart má příkon 10 W, extra svítivost 800 lumenů a krytí IP44, takže je voděodolná a skvěle se hodí nejen do obýváku či ložnice, ale i do koupelny, na terasu či do pergoly.

Aplikace Tesla Smart

Osvětlení ovládáte přes aplikaci ve svém chytrém telefonu. Je jedno, zda používáte iOS, anebo Android, Tesla Smart má širokou kompatibilitu, je velice intuitivní a snadno se ovládá. Navíc si rozumí s dalšími systémy chytré domácnosti, jako Google Assistant či Amazon Alexa.

Světlo pro každou příležitost

Stylová jednoduchost, tlumená romantika, zářivé párty barvy – Smart Strip se hodí pro všechny příležitosti. Vše je jen na vás a vašem vkusu, s chytrou LED páskou máte neomezené možnosti.


Přizpůsobte si délku

Základní TechToy Smart Strip RGB měří 5 metrů, ale s touto nástavbou jej můžete prodloužit až na osmimetrovou délku. Nebo můžete délku libovolně upravit a pásek zkrátit tak, jak potřebujete.

Široká konektivita

Propojte LED pásku jednoduše s dalšími chytrými prvky své domácnosti. Využijte například možnost ovládání hlasem, které nabízí například Google Home a Amazon Alexa. Budiž světlo!

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-LIG-STRIPEXT3M

Teplota barvy

RGB 3000K

Výkon  v pohotovostním režimu

<0,5 W

Světelný tok

800 lm

Délka

3m

Příkon

10 W

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA

Parametry
Teplota chromatičnosti 3000K - 6500K
Světelný tok 800
Patice Integrovaná