TechToy Smart Strip RGB 5m

7 bodů do věrnostního systému
Cena
749 Kč Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100273

Centrální sklad
ks

Chytrá a stylová světelná páska
Interiér vašeho domova získá s podsvícením LED páskou zcela jedinečnou atmosféru a styl. Ať už chcete tlumenou teplou bílou, zářivě studenou, či rozehrát místnost všemi barvami. Více

Libovolné barevné kombinace

Teplota barev se pohybuje v rozmezí kolem 3 000 K a barvu osvětlení můžete jednoduše měnit. Vybírat můžete z celé barevné škály RGB.

Nadstandardní kvalita a odolnost

LED páska Tesla Smart má příkon 14 W, extra svítivost 1 100 lumenů a krytí IP44, takže je voděodolná a skvěle se hodí nejen do obýváku či ložnice, ale i do koupelny, na terasu či do pergoly.

ikona aplikace

Aplikace Tesla Smart

Osvětlení ovládáte přes aplikaci ve svém chytrém telefonu. Je jedno, zda používáte iOS, anebo Android, Tesla Smart má širokou kompatibilitu, je velice intuitivní a snadno se ovládá. Navíc si rozumí s dalšími systémy chytré domácnosti, jako Google Assistant či Amazon Alexa.

Světlo pro každou příležitost

Stylová jednoduchost, tlumená romantika, zářivé párty barvy – Smart Strip se hodí pro všechny příležitosti. Vše je jen na vás a vašem vkusu, s chytrou LED páskou máte neomezené možnosti.

Přizpůsobte si délku

TechToy Smart Strip RGB měří 5 metrů, ale můžete jej zkrátit na libovolnou délku tak, aby přesně kopíroval linie, které potřebujete. Anebo jej naopak můžete prodloužit, samostatně lze dokoupit třímetrovou nástavbu.

Široká konektivita

Propojte LED pásku jednoduše s dalšími chytrými prvky své domácnosti. Využijte například možnost ovládání hlasem, které nabízí například Google Home a Amazon Alexa. Budiž světlo!

ednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-LIG-STRIP5M

Pracovní vlhkost

<90%

Teplota barvy

RGB 3000K

Výkon  v pohotovostním režimu

<0,5 W

Světelný tok

1100 lm

Délka

5 m

Příkon

14 W

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA

Parametry
Teplota chromatičnosti 3000K - 6500K
Světelný tok 1100
Patice Integrovaná