Tesla Smart Thermostatic Valve Style

12 bodů do věrnostního systému
Cena
1 289 Kč

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100277

Centrální sklad
ks

Chytrá termostatická hlavice, která šetří náklady na vytápění. S detekcí otevřených oken nebo prázdninovým režimem sníží chytrý termostatický ventil spotřebu energie na vytápění, aniž by jakkoliv omezoval vaše pohodlí. Ovládat jej můžete prostřednictvím aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině. Pro správné fungování hlavice nazapomeňte na chytrou centrální jednotku Tesla Smart ZigBee Hub.
Více

Finanční úspora

Chytrá termostatická hlavice Tesla byla vyvinuta za účelem snížení spotřeby energie při vytápění, nebo chlazení vašeho domu. Inteligentní technologie vám pomůže použít pouze tolik energie, kolik je potřeba, aniž byste obětovali pohodlí. Monitoruje náhlé poklesy teplot, což indikuje otevřená okna, a reaguje tak, aby maximálně snížil náklady spojené s vytápěním.

Snadno čitelné LCD

Se snadno čitelným displejem s vysokým kontrastem a jedním velkým ovládacím prvkem je ovládání ventilu velmi jednoduché, stejným krouživým pohybem jako na klasickém ventilu nastavíte teplotu a mezi jednotlivými funkcemi přecházíte stisknutím celého tlačítka

Automatizace dle polohy

S vašim svolením, chytrá termostatická hlavice Tesla může přistupovat k informacím o poloze vašeho telefonu a tím automatizovat například vytápění vaší domácnosti. Může automaticky zvýšit teplotu, když se blížíte domů a naopak radiátor vypnout, když z domu odejdete.

Šetří náklady na vytápění

Díky termostatickému ventilu při vytápění spotřebujete pouze tolik energie, kolik je skutečně potřeba. Například podle náhlého poklesu teploty v místnosti ventil pozná, že jste otevřeli okno a reguluje podle toho vytápění. Ušetříte tak na nákladech, aniž byste se jakkoliv omezovali na vlastním pohodlí.

Režim podle potřeby

Termostatický ventil je vybavený několika režimy, které regulují vytápění podle situace. Takže pokud například vyrážíte v zimě na hory a chcete domov vytápět jen na určitou teplotu, chytrý ventil zajistí, že se vám nebudou zbytečně protáčet kilowatthodiny.

Snadné ovládání pro každého

Ovládání termostatického ventilu zvládne každý. Displej je díky vysokému kontrastu skvěle čitelný a stejně jako u klasického ventilu, teplotu nastavujete jednoduchým krouživým pohybem. Mezi jednotlivými funkcemi pak přecházíte stisknutím tlačítka.

Protokol ZigBee

Produkt patří do skupiny, která používá protokol ZigBee pomocí kterého mezi sebou produkty komunikují. Pro správné fungování těchto produktů je nutné mít součástí chytré domácnosti také centrální jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Ta vytvoří společnou síť pro tyto produkty a umožňuje jim na sebe vzájemně reagovat. Například v případě, že senzor vlhkosti zaznamená zvýšenou hodnotu, dá skrze Tesla Smart ZigBee Hub automaticky vědět odvlhčovači vzduchu, který se spustí.

Chytrý pomocník pro vaše pohodlí

Pokud chcete maximální pohodlí, zpřístupněte údaje o poloze vašeho mobilního telefonu. Jakmile se pak přiblížíte k domu, systém automaticky začne topit. A když z domu zase odejdete, topení naopak vypne nebo ztlumí.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play