7 bodů do věrnostního systému
Cena
799 Kč

Výrobce
Tesla Smart

Kód produktu
P100275

Centrální sklad
ks

Dokonalý správce vaší domácnosti. Jen jedna krabička a spousta možností! To je právě ZigBee Smart Hub. Přístroj, který má všechno pod kontrolou a nic mu neunikne. Díky němu se váš domov promění v chytrou domácnost budoucnosti.
Více

ikona

Dosah 50 m

Produkty, které používají protokol ZigBee jsou vybaveny dosahem až 50 m. Každý produkt chytré domácnosti, který ZigBee taky používá navíc rozšiřuje pokrytí.

Brána chytré domácnosti

Smart ZigBee Hub propojuje produkty v chytré domácnosti. Vytvoří síť, ve které pak s produkty chytré domácnosti komunikuje.

ikona aplikace

Chytří asistenti

Ovládat Smart ZigBee Hub můžete nejen aplikací, ale i chytrými asistenty. Ti vám umožní ovládat produkt i hlasem.

Technologie ZigBee

ZigBee umožňuje vzájemnou komunikaci mezi prvky chytré domácnosti, které protokol ZigBee používají. Díky tomu stávají ještě více soběstačnými. Je velmi bezpečný a stabilní. Tím pádem se na něj můžete s klidem spolehnout. Protokol ZigBee vytvoří síť, a právě ZigBee Smart Hub se v ní stane jakousi základnou pro všechny ostatní přístroje, které podporují protokol ZigBee.


Celý dům pod palcem

Všechny přístroje, které používají protokol ZigBee se mimo stabilitu a bezpečnost můžou pyšnit i velmi dobrým dosahem až 50 metrů. Vy tak díky tomu dokážete ovládat každý kout vaší chytré domácnosti.


Ovládání chytrými asistenty

Smart ZigBee Hub si skvěle rozumí s inteligentními, osobními asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Ti dokážou zareagovat na váš hlasový povel a daný úkol předat dál, samotným spotřebičům. Ovládat produkt je také možné díky chytré aplikaci ve vašem smartphonu či tabletu. Aplikaci je možné stáhnout na zařízení s operačními systémy iOS a Android.

Jednoduché ovládání

S nastavením a ovládáním Tesla Smart ZigBee Hub si nemusíte lámat hlavu. Pomůže vám s tím aplikace Tesla Smart, kterou zvládne ovládat i ten, který se v moderních technologiích příliš nevyzná. Produkt je důležitý hlavně pro přístroje, které komunikují skrze protokol ZigBee. Bez něj se v chytré ZigBee domácnosti neobejdete.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli.

Apple App Store
Google Play

Specifikace

Produktové ID

TSL-GW-GT01ZG

Napájení

DC 5V, 1A

Provozní teplota

-10 až +40 °C

Rozměry

64,7 x 64,7 x 11,6 mm

Hmotnost

108 g

Bezdrátové připojení

Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
ZigBee IEEE 802.15.5

Aplikace

Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS

Jazyk aplikace

EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, RU, UA